سلف اول
سلف دوم
سلف سوم

سلف های پرشیا ترانس برای کاربردهایی که نیاز به بایاس جریان DC بالا دارد ایده آل هستند و برای استفاده در منابع تغذیه حالت سوئیچ مناسب هستند. در حالی که چوک های مد مشترک در فیلتر کردن سیگنال های درون فاز با دامنه برابر موثر هستند، سلف های دیفرانسیل مد برای فیلتر کردن سیگنال های خارج از فاز یا دامنه ناهموار موجود هستند.

چوک های مد مشترک پرشیا ترانس به گونه ای طراحی می شوند که بالاترین امپدانس مد مشترک را در وسیع ترین محدوده فرکانس ارائه دهند.

القاگرهای ترویید تضمین می کند که مقدار شار مغناطیسی خارج از هسته (شار نشتی) حداقل است. بنابراین تداخل الکترومغناطیسی کمتری (EMI) به مدارها یا تجهیزات مجاور تابش می کنند. این در الکترونیک مدرن با توان کم و فرکانس بالا بسیار مهم است و سلف های ترویید ما این عملکرد را انجام می دهند.

سلف‌های تولید شده توسط ما دارای شکاف هوایی قابل تنظیم هستند، نویز بسیار کم بدون سر و صدا تولید می‌کنند، تابش الکترومغناطیسی بسیار پایینی دارند، طراحی ایمن دارند و تلفات پایینی دارند.

پرشیا ترانس همچنین درخواست ها برای انجام طراحی سفارشی و توسعه سلف ها را بعهده می گیرد. لطفا برای جزئیات بیشتر با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.