پرشیا ترانس تولید کننده انواع ترانسفورماتور، سلف و فیلترهای مغناطیسی
ارزش های ما

پرشیا ترانس به پایبندی به فعالیت‌های تجاری و اجتماعی مسئولانه و کاملا اخلاقی افتخار می کند، همانطور که در مورد عضویت و ارتباط ما با معتبرترین سازمان‌های این صنعت مشهود است. اساس یک کسب و کار و اساس توسعه شرکت ما تأکید بر شخصی سازی و همچنین پیوندهای قوی با مشتریان، صنعت و جوامع است. ما همچنین به شدت به مشارکت شخصی اهمیت می دهیم. ما از شیوه های تجاری سالم، زیست محیطی و اخلاقی استقبال می کنیم. پرشیا ترانس همچنین ارتباطات دوستانه و مدنی زیادی با سازمان ها و اهداف غیر انتفاعی در جوامع ما دارد. مفتخریم که از سازمان های مهمی که به ارائه مراقبت های بهداشتی، آموزشی، رشد فرهنگی و آگاهی مدنی در منطقه ما کمک می کنند، حمایت می کنیم. پایه و اساس یک کسب و کار و مبنایی که شرکت ما بر آن رشد کرده است، تاکید بر شخصی سازی و همچنین پیوندهای قوی با مشتریان، صنعت و جوامع است. ما همچنین به شدت برای مشارکت شخصی ارزش قائل هستیم.

اصول ما

یکی از موتورهای محرک کسب و کار پایدار فرهنگ مالکیت ما است، که در آن هر کارمند مسئولیت شخصی برای موفقیت شرکت ما را بر عهده می گیرد. این اصل برای همه در پرشیا ترانس صدق می کند. “همیشه طوری رفتار کنید که انگار شرکت خودتان است” این جمله برای همه در پرشیا ترانس، از اعضای هیئت مدیره گرفته تا کارآموزان صدق می کند. پرشیا ترانس همیشه یک شرکت ارزش محور بوده است. ما در پرشیا ترانس از یک فلسفه تجاری ساده اما شدید پیروی می کنیم تا استعداد و فناوری خود را وقف ایجاد محصولات و خدماتی کنیم که به جامعه و کشور بهتر کمک می کند. ارزش های ما نشان دهنده شیوه و روشی است که ما تجارت خود را اداره می کنیم: اخلاق حرفه ای ما در برخورد با شرکای تجاری، کارکنان و جامعه

ماموریت

ما جدیدترین دستگاه ها و بهترین راه حل ها را برای تولید و عرضه محصولات به بازار فراهم می کنیم. شایستگی های ما در الکترونیک، مدل های کسب و کار جدید برای بازارهای مختلف را فعال می سازند. ما تلاش خواهیم کرد که دائماً راه حل های نوآورانه در حوزه الکترونیک و انرژی ایجاد کنیم. ما اطمینان می دهیم که استانداردهای کیفیت، تولید، عملکرد ما همیشه مطابق با استانداردهای جهانی صنعت بوده و ارزش مطلق را برای همه ذینفعان ارائه می دهد. هدف ما جلب رضایت مشتری از طریق تعالی در طراحی، تولید، مدیریت زنجیره تامین از طریق فرهنگ، انگیزه و تخصص هر کارمند است. ما در موقعیتی منحصر به فرد برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان قرار داریم.

چشم انداز

پرشیا ترانس بهترین گزینه ارائه دهنده روش های مغناطیسی کارآمد، قابل اعتماد، پیشرفته و یکپارچه به مشتریان است و از این طریق به رشد کشور کمک می کند و یک بازیگر مهم در صنعت خواهد بود. پرشیا ترانس ارائه دهنده خدمات برتر برای طراحی، استقرار و فعالیتهای تولیدی در بخش انرژی و الکترونیک در سراسر کشور خواهد بود. ما دائماً و آگاهانه تلاش خواهیم کرد تا استانداردهای عملکرد خود را با نوآوری های پایدار، بهینه سازی هزینه و استفاده از منابع مطلق به نفع همه ذینفعان بهبود بخشیم.